ClickBus

ClickBus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 53
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ClickBus

ClickBus uygulamasını kullanarak Android mobil cihazlarınızdan kolayca otobüs biletlerinizi satın alabiliyorsunuz.

ClickBus uygulaması Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının hiç zorlanmadan seyahatleri için otobüs biletlerini bulabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem pek çok firma barındırması hem de tüm işlemlerin sorunsuz ve sade bir arayüzden gerçekleştirilmesi sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir problemle karşılaşacağınızı da sanmıyorum.

Şimdilik genellikle en popüler otobüs seyahat firmalarını barındırması nedeniyle biraz kısıtlı olduğunu söyleyebilirim ancak her gelen güncellemede daha fazla firmanın eklenmesi sayesinde bütün kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamakta yeterli olmaya başlayacaktır.

Hem firma belirleme, hem de güzergah ve seyahat zamanı seçme özellikleri sayesinde tüm detayları belirleyebiliyor, en uygun fiyatlı bileti bularak hemen uygulama içerisinden satın alabiliyorsunuz. Tek seferde bütün bilet parasını vermek istemeyen kullanıcılar elbette taksitlendirme opsiyonlarından faydalanarak ödemelerini vadeye de yayabiliyorlar.

Koltuk seçimine de olanak tanıyan ClickBus uygulaması, böylece en rahat edeceğiniz yerdeki koltuğu alabilmenize imkan tanıyor. Bunun yanında gişelere gitme, otogardan bilet alma gibi tüm gereklilikleri ortadan kaldırabildiği için vakitten yahut ulaşım masraflarından da kurtulmanızı sağlayacaktır.

Eğer sık sık otobüs yolculuklarına çıkıyor ve artık acentalarla uğraşmak istemiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin derim.