CM Launcher

CM Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,883
  • DOSYA BOYUTU 1.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cheetah Mobile Inc

CM Launcher, Android telefon ve tabletlerini daha pratik ve ihtiyaçlarına yönelik kullanmak isteyen kullanıcıların ücretsiz olarak yararlanabileceği bir kişiselleştirme uygulaması.

CM Launcher, Android telefonlarınızın daha şık görünmesini sağlamak dışında daha hızlı açılmasını ve performansını arttıran hafif ve kullanımı pratik bir Android kişiselleştirme uygulaması.

Launcher uygulamaları kategorisindeki en popüler launcherlardan bir tanesi olan CM Launcher'ın en öne çıkan özelliği çok ufak boyutlu olması. Bu hafif uygulama sayesinde akıllı telefonlarınız yüzde 100'e yakın oranda daha hızlı açılıyor ve arayüz üzerinde daha hızlı çalışıyor.

Standart Android launcher uygulamasına göre daha şık ve modern bir tasarıma sahip olan uygulama, ihtiyaçlarınıza yönelik kullanıma göre düzenleme ve kişiselleştirme imkanı sunuyor. Böylece telefonlarınızı kendi isteklerinize göre düzenleyerek daha pratik şekilde kullanabiliyorsunuz.

İçerisinde bulundurduğu antivirüs motoru sayesinde tasarım ve kullanım özellikleri dışında güvenlik de sunan CM Launcher, kesinlikle kullanabileceğiniz en iyi launcher uygulamalarından bir tanesi. Uygulamalarınızı otomatik olarak kullanım alışkanlıklrınıza göre kategorize ederek dosyalar halinde gruplayan uygulama, hem cihazınızın daha hızlı işlem yapmasını hem de sizin daha rahat ve hızlı kullanabilmenizi sağlıyor.

Sunmuş olduğu şıklık ve rahat kullanım özellikleri dışında güvenliği de önplanda tutan CM Launcher'ı ücretsiz olarak indirip denemenizde fayda var. Eğer daha önce farklı bir launcher uygulaması denemediyseniz, yükledikten sonra telefonunuzun tüm görünümünün değişeceğini bilmeniz gerekiyor. Ayrıca bu görünüme alışmak ve daha rahat kullanmak için bir süre gözünüzün alışması lazım. Pek çok arkadaşımın launcher uygulaması deneyerek daha 2 dakika olmadan sildiğini bildiğim için bu uyarıyı yapma gereği hissettim.