CocoPPa

CocoPPa

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,542
  • DOSYA BOYUTU 17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UNITED, Inc.

CocoPPa ile Android telefonunuzun görünümünü dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz

CocoPPa Android telefonunuzun duvar kağıdı ve kısayol ikonları gibi öğelerini kişiselleştirmenize yardımcı olan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Android telefonunuzun görünümünü dilediğiniz gibi değiştirebilmenize yardımcı olan, orjinal adı Icon/wallpaper Free-CocoPPa☆+* olan bu sevimli uygulama binlerce simge ve Android duvar kağıdını size ücretsiz olarak sunuyor. Oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen uygulama herhangi bir launcher uygulaması kullanmadan telefonunuzun görünümünü yapılandırmanıza ve telefonunuzu dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak sağlamakta. Çok ileri seviye bilgiye sahip değilseniz bile CocoPPa'yı kullanabilir ve telefonunuza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

CocoPPa'nın en beğenilen özelliklerinden biri kendi duvar kağıtlarınızı ve ikonlarınızı yaratmanıza yardımcı olmasıdır. Uygulama içinden yapılabilen bu işlem sayesinde favori resimlerimizi duvar kağıdınız olarak ayarlayabilmekte, bu resimle uyumlu ikonlar da yaratabilmektesiniz. Hazırladığınız duvar kağıdı ve ikon setleri temalarını kaydedebilir, dünya çapındaki diğer CocoPPa kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz.

CocoPPa'nın duvar kağıdı ve ikon arşivi uygulamanın uluslararası çaptaki kullanıcıları tarafından sürekli geliştirilmektedir. Hergün binlerce kullanıcının eklediği çalışmalarla genişleyen bu arşivi telefonunuza kolayca kaydedebiliyorsunuz. Arşivdeki bütün çalışmaları tek bir dokunuşla telefonunuza indirmenize yardımcı olan CocoPPa bu sayede internet bağlantınızın olmadığı anlarda telefonunuzu kişiselleştirmenize de yardımcı oluyor.

CocoPPa uygulama kullanıcıları arasında iletişim kurulmasına da izin vermekte. Profillere yorum bırakma imkanı tanıyan uygulamanın bu özelliği sayesinde isteklerinizi favori tasarımcılara iletebilir, arkadaşlarınıza en beğendikleri temaları sorabilirsiniz.

Gelişmiş bir arama fonksiyonuna sahip uygulama tercihlerinize uygun temalara erişmenizi daha da kolay hale getirmekte.