Colormania

Colormania

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 382
  • DOSYA BOYUTU 41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Genera Mobile

Colormania, gösterilen resimlere ait renkleri doğru olarak tehmin etmeye çalışacağınız eğlenceli bir android ublmaca oyunudur.

Colormania, basit bir taslak üzerine kurulu fakat çok eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur. Oyunda yapmanız gereken şey ise size gösterilen resimlere ait olan renkleri doğru olarak tahmin etmeniz. Amacınız tüm resimlere ait renkleri doğru olarak tahmin etmektir.

Televizyon programları, ünlü markalar ve diğer tür resimler olmak üzere farklı kategoriler altında listelenmiş onlarca resim size gösterilerek bu resimlerin ait olduğu rengi doğru tahmin etmeniz istenecektir. Eğer doğru cevabı bulamayıp sıkışırsanız uygulamanın araçlar kısmından ipucu kullanabiliyorsunuz. İpuçları verilen harfler içinden yanlışları eleyerek doğru themini yapmanızda size yardımcı olmaktadır. Ayrıca tahmin etmeniz gereken kelime içerisindeki doğru harflerden bazılarını da size verebiliyor. Her hata yaptığınızda bir hakkınız azalmaktadır.

Oldukça güzel görünen ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan Colormania'yı tüm Android cihaz sahipleri rahatlıkla kullanabilir. Uygulama içerisinde doğru tahmin etmeniz gereken 200'den fazla ikon bulunmaktadır.

Colormania genel olarak eğlenceli oyun yapısı ile oynayan kişiler üzerinde baımlılık yaratmaktadır. Bazı bulmacaların çok kolay olmasına rağmen zaman zaman sizi zorlayan bulmacalarla da karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayacağınız Colormania uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.