Comodo System Cleaner

Comodo System Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27,867
  • DOSYA BOYUTU 10.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Comodo

Bilgisayarınızı daha hızlı ve daha güvenli hale getirmek için kullanabileceğiniz Comodo sistem temizleme aracı ile sisteminizi gereksiz dosyalar ve kayıt girdilerinden arındırabilir ve dosyalarınıza saklanmış zararlı yazılımları temizl

Comodo System Cleaner, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarları hızlandırmak ve daha güvenli hale getirmek için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bir kaç tıklama ile işletim sisteminizin belirli ayarlarını değiştirebilir, sisteminizi daha güvenli kılabilir aynı zamanda da disk temizleme, kayıt defteri temizleme araçları gibi sistem optimizasyon araçları ile sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

Disk temizleme aracı bilgisayarınız sabit diskinde bulunan kopya, gereksiz ve temp dosyalarını silerek fazladan işlem yapılmadan bilgisayarınızın hızlı kalmasını sağlarken, kayıt defteri temizleme aracı kaldırılmış programlar ve hatalı dosyaların kayıt defterine bıraktığı izleri temizleyerek kayıt defterinizin sade ve düzgün kalmasını sağlar. İnternet tarayıcınızın, anlık mesajlaşma programınızın ve Windows uygulamalarınızın arkalarında bıraktığı gereksiz dosyaları temizleyerek dosya kalabalığını önler ve sistemi hızlandırır.