Count Masters Crowd Runner 3D APK

Count Masters Crowd Runner 3D APK

kullanıcı

Count Masters Crowd Runner 3D APK, çöp adamların çarpıştığı aksiyon oyunu. Count Masters APK Android oyun vakit geçirmek için birebir.

Count Masters Crowd Runner 3D APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilen koşu oyunu - çöp adam yarışı oyunu. Çöp adam kalabalığı oluşturarak şehri ele geçirmeye çalıştığınız aksiyon dolu bu oyunla vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Count Masters APK veya Google Play’den Android telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.

Count Masters Crowd Run 3D APK İndir

Count Masters APK Android oyununda çöp adamlardan oluşan büyük bir ordu kurup rakiplerinizi alt etmeye çalışırken, üstünüze fırlatılan, düşen engellerden kaçarak hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Count Masters oyununda başarılı olmak için birkaç ipucu:

En büyük sayıları elde etmeye çalışın: Geçeceğiniz bir kapı seçeneğiniz olduğunda size en yeni birimleri getirecek olanı seçmelisiniz. Size en fazla birimi getiren geçidi seçmenin sizi kaçınılmaz bir tuzağa düşüreceğini unutmayın.

Mümkün olduğunca hareket edin: Bir engelle karşılaştığınızda mümkün olduğunca ondan uzaklaşın. Mümkün olduğunca sağlam bir orduyla geçin.

Mümkün olduğunda yükseltin: Yükseltmek için paranız olduğunda harcayın. Yükseltmeler daha fazla başlangıç birimi eklemenize ve nakit ödüllerinizi artırmanıza olanak tanır. Ne kadar çok birim olursa sona ulaşmak o kadar kolay olur, ne kadar çok para alırsanız o kadar çok birim satın alırsınız.

Savaşmalısınız: Ordunuz yeterli büyüklükteyse savaşmaktan kaçınmayın.

Yeni görünümler alın: Coin’lerinizi yeni görünümlerin kilidini açmak için harcamayın.