Coursera

Coursera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,044
  • DOSYA BOYUTU 7.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Coursera

Farklı alanlarda topladığı 600 içeriği kullanıcılara ücretsiz olarak sunan Coursera yeni şeyler öğrenmeyi seven herkes tarafından mutlaka denenmeli!

Coursera açık kaynaklı ve herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği bir öğrenim platformudur. Öğrenmenin yaşı yok ve hayat boyu sürer. Uygulama geliştiricileri bu haklı ifadeyi teknolojinin nimetleriyle birleştirip ortaya son derece ilginç ve bir o kadar da faydalı bir platform çıkartmış.

Sanat, biyoloji, iş yönetimi, kimya, yapay zeka, bilgisayar, mühendislik, resim, hukuk, matematik, fizik, eczacılık, sosyal bilimler ve bilgi analizi gibi pek ço konuda yazılı materyallere erişebilmeyi sağlayan Coursera özellikle öğrencilerin gözdesi olacak.

Tahmin ettiğiniz gibi uygulamanın İngilizce sunuluyor olması sebebiyle metinleri okuyabilmek için iyi derecede İngilizce bilmek şart. Resimlerle desteklenmiş metinler kullanıcılara detaylı bilgiler sunuyor.

Şık ve modern görünen arayüzünde düzenli bir şekilde sıralanmış alanlardan ilginizi çekene tıklayıp o konu hakkında yazılmış metinlere ulaşabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay ve hızlı çalışıyor.

20 farklı alanda yoğunlaşan kaynak metinlerden beğendiklerinizi cihazınıza indirebilir ve internet bağlantınızın olmadığı durumlarda da erişebilir hale getirebilirsiniz. Toplamda 600 farklı içeriğin yer aldığı Coursera öğrencilere yaz tatilleri sırasında iyi bir hobi olabilir. Hem eğlenceli, hem de öğretici... Bir insan daha ne bekler ki?