cPicture

cPicture

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,533
  • DOSYA BOYUTU 6.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici cPicture

cPicture, Windows işletim sistemi bulunan bilgisasayarlarda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraf gezgini yazılımı.

cPicture, fotoğraflarınızı görüntüleme ve bilgilerini detaylı olarak Windows gezgini içerisinde görmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir fotoğraf gösterme programı.

Standart Windows Resim Görüntüleyici yerine kullanabileceğiniz cPicture, tüm fotoğraflarınızı Windows gezgini içerisinde rahatça görmenizi sağlıyor. Bununla sınırlı kalmayan program fotoğraflarınızın tüm detaylı bilgilerini de yine aynı pencere üzerinde görmenizi sağlıyor.

Basit ama kullanışlı bir program olan cPicture, tercih edebileceğiniz ideal fotoğraf görüntüleyici programlardan bir tanesi. Şayet şahsım adına bana Windows'un sunduğu standart fotoğraf görüntüleyici yetiyor. Fakat resimler ile ilgili sürekli uğraşan yada üzerinde çalışan kişiler bu programı kullanabilirler.

Windows 7 işletim sistemi ve üzerinde uyumlu olarak çalışan program, malesef Windows XP ve Windows Vista için destek sunmuyor. Basit bir fotoğraf gezgini ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız cPictuıre'ı ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim. 32 ve 64 Bit'lik versiyonları bulunan programın, işletim sisteminize göre uygun olanını indirmeniz gerekiyor.