CPU Temperature

CPU Temperature

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 122
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici mooncakes

Android cihazınızın işlemci sıcaklığını, RAM ve pil durumu gibi bilgileri kolayca takip edebilirsiniz.

CPU Temperature uygulamasıyla telefonunuzun işlemci, RAM ve pil durumu gibi çeşitli sistem bilgilerini tek ekrandan takip edebilirsiniz.

Android cihazlarımızda günde yüzlerce işlem gerçekleştiriyoruz. Bu da işlemci, RAM ve batarya gibi donanım parçalarını sürekli çalıştırdığımız anlamına geliyor. Aşırı yüklenmeden dolayı işlemcinin sıcaklığı kritik noktalara ulaştığında ise cihazınız için hiç de hoş olmayan durumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bunun gibi durumlarla karşılaşmamak için CPU Temperature uygulamasıyla işlemcinin sıcaklığını kontrol altına alabiliyor, kritik sıcaklığa ulaştığında ise uygulamanın size uyarıda bulunmasını sağlayabiliyorsunuz.

Belirli saat aralığında CPU sıcaklığının değişim eğrilerini grafik şeklinde gösteren uygulama, bu özelliğiyle birlikte hangi işlemleri yaparken işlemciyi zorladığınızı tespit edip, buna göre önlem almanızda da yardımcı olabiliyor. Bunun yanı sıra, Analiz sekmesi altında da uygulamaların hangi sıcaklıklarda çalıştığını da görebilmeniz mümkün.

Basit ve modern arayüzüyle hiç zorlanmadan kullanabileceğiniz, telefonunuzun ömrünü önemli derecede etkileyecek önlemler almanızı sağlayan CPU Temperature uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.