Crazy Speed Fast Racing Car

Crazy Speed Fast Racing Car

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 173
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Evil

Crazy Speed Fast Racing Car ile Android cihazınızda gerçek bir yarış atmosferine giriş yapabilirsiniz.

Mobil platformun en iyi yarış oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan Crazy Speed Fast Racing Car bünyesinde birbirinden ünlü markanın farklı araç modellerini bulunduruyor.

Oyunculara gerçekçi araçlar ve gerçekçi bir yarış dünyası sunan Crazy Speed Fast Racing Car isimli mobil oyunda, bizleri etkileyici bir yarış dünyası bekliyor. Gece gündüz döngüsünün yer aldığı mobil oyunda, araçlarımızı kişiselleştirebilecek ve yükseltebileceğiz. Oyuncular bazen şehrin sokaklarında motor seslerini yankılatacak, bazen de otoman yollarında gazı kökleyecekler.

Ücretsiz olarak Android oyuncularına sunulan yapım, henüz İOS platformu için çıkış yapmış değil. Oyun içerisinde kolay kontrol seçenekleri bulunuyor. Gerçekçi ses efektlerinin de yer aldığı yapımda, oyuncular kendilerini inanılmaz özelliklere sahip bir yarış dünyasında hissediyor ve adrenalin seviyesini de artırıyor.

Oyun içerisinde iki farklı yarış modu bulunuyor.  Bu modlar hız ve zamana karşı modlar olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular hız modunda birbirinden farklı yarışçılar ile boy ölçüşürken, zamana karşı yarışlarda ise belirtilen noktalara yetişmeleri gerekiyor. Mobil cihazınızda ücretsiz bir yarış oyunu oynamak isterseniz Crazy Speed Fast Racing Car’ı denemeyi unutmayın.