Crazy Taxi

Crazy Taxi

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 5,749
  • DOSYA BOYUTU 228 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SEGA

Crazy Taxi Dreamcast zamanlarındaki klasik eğlenceyi Android cihazınıza taşıyan bir araba yarışı oyunudur.

Eğer aksiyon ve adrenalinin yüksek olduğu araba yarışı oyunlarına özel bir ilginiz varsa size güzel bir haberimiz var.

Sega'nın zamanında büyük başarı yakalamış oyun konsolu Dreamcast'ın en başarılı oyunlarından olan Crazy Taxi Android cihazlara uyarlanarak oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Bu heyecan dolu Android oyunu standart bir araba yarışı oyunundan çok daha fazlasını sunuyor.

Oyundaki temel amacımız müşterilerimizi zamana karşı yarışırken en çılgın şekilde hedef noktaya ulaştırmak. Bu yolculuk sırasında yapacağımız tehlikeli ve adrenalin uyandırıcı manevralar bonus para kazanmamıza yardımcı olacak. Çevresel öğeler ve yolculuk yaptığımız yollar havada asılı kalmamızı sağlayacak rampalara, geniş tepelere, yer yer deniz altı geçişlerine ve daha birçok tehlikeli engele sahip.

Oyunun kontrolleri klasik dokunmatik sistemin yanında hareket sensörü yardımıyla yönlendirmeyi de destekliyor. Arcade ve Original oyun modlarında 3, 5 ya da 10 dakikalık oyun sürelerini seçebiliyor ve 16 mini oyun ile çılgınlığa devam edebiliyoruz. Kendimize ait müzik çalma listelerinden parçaları çalabiliyor ve oyunu bir kere satın aldıktan sonra birden fazla cihazda Crazy Taxi deneyimine devam edebiliyoruz.

Crazy Taxi eski oyun konsollarındaki eğlenceyi başarılı bir şekilde canlandıran bir Android oyunu olarak öne çıkmakta.