Cry of Fear

Cry of Fear

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 87,085
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Team Psykskallar

Cry of Fear, son zamanların kaliteli korku oyunlarından. Üstelik tamamen ücretsiz!

İlk olarak Half Life 2 mod olarak çıkan Cry of Fear, artık başlı başına bir oyun olarak piyasaya çıktı. Steam üzerinden ücretsiz olarak edinebileceğiniz oyun, korku türünü seven oyuncuların ilgisini çekecektir.

Simon isimli yalnız kalmaya korkan bir karakterin hikayesini bize anlatan Cry of Fear, baş karakterin trafik kazası geçirmesiyle hikayeye adım atıyor. Bu kazanın ardından bazı şeylerin farklılaştığını anlayan Simon, karanlığın iyice yaygınlaştığı, yaratıkların kol gezdiği bir ortamda sağ kalmaya çabası veriyor. 

Oyun görsel olarak sizin beklentilerinizi karşılayacaktır. Her ne kadar Half Life 2'nin kullandığı Source grafik motoru yaşlanmaya başlasa da Cry of Fear şaşırtıcı derecede iyi gözüken bir oyun. Atmosefere girmek konusunda bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Not: Oyunu Steam sayfasından indirebilmeniz için bilgisayarınızda Steam'in yüklü olması gerekiyor. Eğer Steam yüklü değilse alt taraftan indirebilirsiniz

Tüm korku severlerin en azından bir kere denemesi gereken bir oyun, Cry of Fear. Tek yapmanız gereken oyunu indirmek, ışıkları kapatmak ve kendinizi korkunun dondurucu havasına hazırlamak!

Cry of Fear Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci:1 ghz
RAM:1024 MB
Ekran Kartı: OpenGL destekli 128MB kart
Sabit Disk:5 GB boş alan


ARTILAR

Başarılı Atmosfer,

Hikaye

EKSİLER