CRYSTAL DEFENDERS Lite

CRYSTAL DEFENDERS Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,166
  • DOSYA BOYUTU 21.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SQUARE ENIX

CRYSTAL DEFENDERS Lite, sınırsız ve dalgalar halinde gelen düşmanlarınıza karşı kristallerinizi savunmaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Android strateji oyunudur.

CRYSTAL DEFENDERS Lite, hem Android hemde iOS telefon ve tabletler ile oynayabileceğiniz bağımlılık yapan bir strateji oyunudur. Uygulamanın ücretsiz versiyonu olan Lite içerisinde 20 bölüm bulunmaktadır. Oyundaki amacınız sahip olduğunuz kristalleri düşmanlarınıza karşı savunmak. Kule savunma oyunları oynamayı seviyorsanız, bu oyunu da oldukça sevebilirsiniz.

Oyunda dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi, kristalleri savunmak için yerleştireceğiniz savunma ünitelerinin yerleri. Rakiplerinize maksimum hasarı verebilmek için, savunma ünitelerini anahtar noktalara yerleştirmelisiniz. bu sayede dalgalar halinde gelen düşmanlarınızı püskürterek kristallerinizi çalmasını engelleyebilirsiniz. Benzer savunma oyunlarında kullanılan kuleleri yerine, savunma üniteleri kullanılan oyun bu farkıyla rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır.

Oyunun en önemli özelliği ise, oyunu oynarken kendi favori şarkılarınızı dinlemeye devam edebilmenizdir. Bu özellik sayesinde en sevdiğiniz şarkıları dinlerken rakiplerinize karşı kristalleri korumaya ve bölülmleri teker teker geçmeye çalışabilirsiniz.

Oyunun ücretsiz olarak sunduğu ilk 20 bölümden sonra oyuna devam etmek isterseniz, ücret ödeme karşılığında oyunun pro versiyonunu satın alabilirsiniz. Strateji oyunlarını seviyorsanız CRYSTAL DEFENDERS Lite uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.