CSR Classics

CSR Classics

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 889
  • DOSYA BOYUTU 270.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NaturalMotion

CSR Classics, klasik arabalarla drag yarışlarına katıldığınız bir mobil oyundur.

CSR Classics, klasik arabalardan egzotik arabalara şimdiye kadar üretilmiş en iyi arabalarla drag yarışlarına katıldığınız bir mobil oyundur. Ford Mustang, Skyline GT-R, Gran Torino, Mercedes 300 SL ve daha onlarca araba ile drag yarışlarına katılacak, eşssiz motor seslerini içinizde hissedeceksiniz. En iyi drag yarışçısı olduğunuzu göstermenin tam zamanı.

CSR serisinin yeni oyunu CSR Classics’te birbirinden güçlü arabalarla kafa kafaya yarıştığınız harika grafiklere sahip bir drag yarışı oyunudur. Audi, BMW, Chevrolet, Ford, Lancia, Mercedes, MINI, Nissan, Plymouth, Pontiac ve Shelby’nin klasik modelleri dahil pekçok arabayla yarışma fırsatı sunan oyunda yarıştığınız arabaları modifiye etme şansına da sahipsiniz. Yarışlar birebir düzenlendiğinden ve de kısa süreli olduğundan aracınız için uygulayacağınız yükseltmeler oldukça önemli.

Mobil platforma göre oldukça başarılı grafikler (araba modelleri etkileyici) sunan oyunun kontrolleri basit tutulmuş. Ancak yarışları açık ara önde tamamlamak istiyorsanız mükemmel bir kalkış yapmalı ve vitesi doğru zamanda atmalısınız. Zira hata yapmanızı bekleyen rakibiniz son hız sizi geçebilir. Kısacası yüksek konsantrasyon ve iyi zamanlama bu oyunun olmazsa olmazı.

Daha gelişmiş grafikler ve oynanabilirlik ile oyun severlerin karşısına çıkan CSR Classics, drag yarışı tutkunlarının kesinlikle oynaması gereken bir oyun.