Cumhuriyet

Cumhuriyet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,467
  • DOSYA BOYUTU 2.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GUVEN YAZILIM TEKNOLOJILERI TIC LTD STI

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Cumhuriyet Gazetesi uygulamasıdır.

Cumhuriyet gazetesi, Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan beri faaliyette olan, Türkiye'nin en köklü ve en büyük gazetelerinden bir tanesi. Fakat köklü olması demek, teknolojinin getirdiği gelişmelerden faydalanmayacağı anlamına gelmiyor.

Elbette hayatımızın diğer alanlarında olduğu gibi haber edinme alanında da teknoloji çok şeyi değiştirdi. Bunlardan bir tanesi de gazete okuma alışkanlıkları. Kağıttan bilgisayar ekranına, daha sonra da mobil cihazlarımıza kadar gelen gazeteleri evden işe giderken, işten eve dönerken ya da istediğiniz her yerde okuma şansına sahipsiniz.

Cumhuriyet gazetesi de bu kervana katılanlardan. Cumhuriyet gazetesinin Android versiyonu ile web sitesi telefonlarınıza geliyor. Telefon ve tabletler için optimize edilmiş bu uygulama ile web sitesinde bulabileceğiniz her şeye ulaşabilirsiniz.

Türkiye, dünya, ekonomi, kültür sanat, spor, yaşam gibi bir çok kategoriye ait haber bulabileceğiniz uygulama ile ayrıca yazarların köşe yazılarını okuyabilirsiniz de. Eğer siz de Cumhuriyet gazetesi takipçisiyseniz, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.