Cyberline Racing

Cyberline Racing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Creative Mobile Publishing

Ölüm yarışına hoş geldiniz.

Mobil platformda birbirinden aksiyonlu yarışlara katılacak ve sürükleyici bir atmosferde boy göstereceğiz.

Creative Mobile Publishing tarafından geliştirilen yapım, Android ve İOS platformunda yaklaşık 10 milyon oyuncu tarafından oynanmaktadır. Bünyesinde birbirinden farklı araç modellerine sahip olan oyun, Death Race filmi ile oldukça benzer özelliklere sahiptir. Oyuncular oyun içerisinde yer alan birbirinden farklı araçları satın alabilir ve diledikleri gibi özelleştirebilirler. Oyuncular araçlarına çeşitli silahlar takarak daha verimli hale getirebilir ve rakip oyuncularla kıyasıya mücadele edebilirler.

Grafikleri bakımından eşsiz görünen yapım, görsel efektleri ile de oldukça başarılıdır. 30’dan fazla ve farklı araç modellerine sahip olan yapım, gerçek zamanlı oyuncuları bir araya getirerek rekabet dolu bir ortam sunuyor. 

1000’den fala kariyer etkinliği ile sürükleyici bir atmosfere kavuşan mobil oyun, oyunculara araçları yükseltme imkanı da tanıyor. Oyuncular silahlarının ve araçlarının seviyesini yükselterek daha hızlı ve daha etkili hale getirebilirler. Liderler tablosunun da yer aldığı mobil oyun, tüm platformlar için tamamen ücretsiz olarak yayınlanmıştır. İyi oyunlar dileriz.