Daytona Rush

Daytona Rush

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 391
  • DOSYA BOYUTU 48.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Invictus Games

Daytona Rush mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Daytona Rush eğer aksiyon ve yarış öğelerini birleştiren bir yarış oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Daytona Rush'da herşeye sıfırdan başlıyoruz ve ilk başta amatör yarışlara katılarak zamanla dünyanın en başarılı yarış pilotu olmaya çalışıyoruz. Oyunda geniş asfalt yarış pistlerinde aynı anda onlarca arabayla yarışmaktayız. Bu kalabalık yarışlarda kazanan olabilmemiz için rakiplerimize çarpmadan yol almamız ve benzin kullanımımızı takip etmemiz gerekiyor. Yarış boyunca benzin doldurmak için ne kadar az pitstop yaparsak o kadar galibiyete yakın olmaktayız. 

Daytona Rush basit bir şekilde oynayabileceğiniz bir yarış oyunu. Oyunda yarışırken şerit değiştirmek için ekrana dokunmanız veya parmağınızı ekranda sürüklemeniz yeterli. Eğer yönlendiğiniz şeritte başka bir araba varsa şerit değiştirdiğinizde onu köşeye doğru iterek yarış dışı kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Önünüzde ilerleyen araçların yarattığı hava boşluğundan faydalanarak benzin tüketiminizi azaltabilmeniz de mümkün. Daytona Rush'ta yarışları kazandıkça aracınızı modifiye edebilir, görünümünü değiştirebilir, motorunu güçlendirebilir veya yeni bir araba satın alabilirsiniz.

Daytona Rush yüksek kalite grafikleriyle görsel olarak tatmin eden bir oyun. Yarış oyunlarını seviyorsanız Daytona Rush hoşunuza gidebilir.