Dead Space Türkçe Yama

Dead Space Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,003
  • DOSYA BOYUTU 1.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Oyunçeviri tarafından hazırlanan bu yama ile Dead Space oyununu Türkçe oynayabilirsiniz

Dead Space Türkçe Yama oldukça başarılı bir korku oyunu olan Dead Space için Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış Türkçe yamadır.

Dead Space, korku oyunları arasında sunduğu eğlenceli oynanış ve oyuncuyu saran ve diken üstünde oyunu oynamasını sağlayan atmosferi ile kendine has bir yer edinmiş bir oyundu. Oyunda Isaac Clarke adlı kahramanımızı kontrol ederek uzayın karanlık ve bize dehşet verecek sahneler sunan köşelerini ziyaret ediyorduk. Bu ıssız ortamlarda duyduğumuz sesler ve şahit olduğumuz görüntüler soğuk soğuk terlememize neden oluyordu. Oyuncuyu korkutmak anlamında hayli başarılı olan Dead Space oyununa En İyi 10 Korku Oyunu değerlendirmemizde de yer vermiştik.

Gönüllü olarak iş yapan bir ekip olan Oyunçeviri tarafından yayınlanan bu yama ile Dead Space artık sizin için daha anlamlı hale gelecek. Yama oyundaki menüleri ve altyazıları tamamen Türkçe yapıyor ve oyunun hikayesini daha iyi anlamanıza ve oyun ile bütünleşmenize imkan veriyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz yama Türkçe karakter desteğine de sahip.