Deadlight Türkçe Yama

Deadlight Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 998
  • DOSYA BOYUTU 0.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Deadlight Türkçe Yama, heyecanlı ve aksiyon dolu bir zombi oyunu olan Deadlight'ı Türkçe oynayabilmeniz için hazırlanmış olan Türkçe dil paketidir.

Deadlight Türkçe Yama, zombi oyunu dendiğinde akla ilk gelen oyunlardan biri olmaya aday olan Deadlight'ı Türkçe oynayabilmek için kullanabileceğiniz Türkçe dil paketidir.

Konu itibari ile zombi istilası oyunu olmasına rağmen farklı oyun yapısı ve mekanikleriyle klasik oyunlardan biri olmaya aday gösterilen Deadlight'ı oynarken oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Türkçe yamayı ücretsiz olarak indirerek oyundan alacağınız keyfi 2'ye katlamak da cabası. Yüzde 100 çevrilen oyundaki görevler, menü ve oyun içi diyalogların tamamı Türkçe'dir.

Kurulum:

Önemli! Herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalinize karşılık Türkçe yamayı kaldırarak İngilizceye geri dönmek isterseniz, oyunun dosyasını kesinlikle yedeklemelisiniz.

Sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz dosyanın içinden çıkan 2 dosyayı oyunun kurulu           olduğu '' Steam\steamapps\common\Deadlight\LOTDGame\Localization\INT '' klasöründeki iki dosyayla değiştirmeniz gereklidir. Eğer bir problem yaşarsanız yedeklemiş olduğunuz orijinal oyun dosyalarınızı tekrar buraya atarak sorunu giderebilirsiniz.