Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 118,779
  • DOSYA BOYUTU 1.34 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama ile oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama, gönüllü olarak oyun çevirileri yapan Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış bir Türkçe dil paketidir. Call of Duty Modern Warfare 2'yi farklı bir boyutta deneyimleme fırsatı sunan oyun, aksiyon yüklü yapısı ile kısa süre milyonlara ulaştı. Lansmana İngilizce dil desteği ile çıkan başarılı aksiyon oyunu, artık Türkçe dil desteği ile de oynanabiliyor. Oyunçeviri ekibi tarafından düzenlenen dil dosyası, oyunu tamamen Türkçe olarak oynama deneyimi sunuyor. 

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama Özellikleri

  • Tamamen Türkçe oynanış,
  • Akıcı,
  • AKsiyon yüklü,

Oldukça popüler bir FPS oyunu olan Call of Duty Modern Warfare 2 için yayınlanan bu Türkçe yama sayesinde oyunda anlamakta güçlük çektiğiniz bölümleri ve oyunun hikayesini daha rahat anlayabileceksiniz. Call of Duty Modern Warfare 2 sahip olduğu özel senaryosu ile oyun severlerin gönlünde taht kuran bir yapımdı. Call of Duty Modern Warfare 2'de John "Soap" McTavish adlı kahramanımızı yöneterek Makarov ve Shepherd gibi kötülere karşı mücadele vermekteydik. Maceramız sırasında Captain Price gibi Call of Duty serisiyle özdeşleşmiş kahramanlarla da karşılaşmaktaydık.

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama sayesinde oyunun derin hikayesini daha net olarak takip edebileceksiniz. Yama altyazıların yanında oyunun menülerini de Türkçe'leştirmekte. Yamayı yüklemek biraz uzun sürebilmekte, bu nedenle kurulum sırasında biraz beklemenizi tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler.

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama İndir

Windows platformu için ücretsiz olarak yayınlanan Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama oyunu tamamen Türkçe olarak oynama fırsatı veriyor. Türkçe yapamayı hemen indirip, oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.