Death Drive

Death Drive

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ICloudZone

Death Drive, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Death Drive, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur. Fakat bu kez yalnızca arabanızla yarışmaya çalışmıyor aynı zamanda diğer arabaları devre dışı bırakmaya çalışıyorsunuz.

Eskiden araba yarışı denilince akla atarilerde oynadığımız F1 tarzı oyunlar geliyordu. Fakat son zamanlarda ölüm yarışı tarzındaki araba yarışı oyunları daha popüler oldu ve sevilmeye başlandı. Bu oyunlarda diğer arabaları yoketmeye çalışıyorsunuz.

Death Drive'da da adından anlaşılacağı gibi amacınız aynı zamanda hem yarışı kazanmak hem de diğer arabaları devreden çıkarmak. Bunun için kullanabileceğiniz çeşitli silahlarınız ve aletleriniz bulunuyor.

Yol boyunca aynı zamanda yolunuza çıkan silah, füze ve alet gibi eşyaları da toplamanız gerekiyor. Ayrıca yine yolda altınları toplayarak ekstra eşyaların da kilidini açtırabiliyorsunuz. Bu eşyaları kullanarak diğer arabalara ateş edebiliyorsunuz.

Oyunda seçebileceğiniz farklı farklı pek çok araba çeşidi bulunuyor. Bununla birlikte yarış esnasında ne kadar çok arabayı yokedebilirseniz, o kadar çok yeni arabaların kilidini açtırma şansına da sahipsiniz.

Heyecanlı ve aksiyon dolu bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız, Death Drive'ı indirip deneyebilirsiniz.