Death Moto 2

Death Moto 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,869
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ICLOUDZONE GAMES

Death Moto 2, çılgın bir yarış dünyasında motorunuzla birlikte çılgın yarışlara katılacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Android yarış oyunudur.

Death Moto 2, hem yarış hem aksiyon severlerin hoşuna gidebilecek çılgın bir Android oyunudur. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda, motorunuzu seçtikten sonra yollara düşebilir ve önünüze çıkan tehlikeli yaratıkları öldürerek puan toplayabilirsiniz.

Zombilerin size saldırarak hasar vermeye çalışmasına karşılık onları öldürmelisiniz. Farklı motor türlerinden en hoşunuza gideni seçebilir ve para kazandıkça yeni ve daha güçlü motorların kilidini açabilirsiniz. Motor dışında farklı silah türlerinden de birini seçmelisiniz. Ayrıca kazandığınız paraları kullanarak yeni silahlar alarak yolunuzda karşınıza çıkan zombileri daha kolay ve hızlıca öldürebilirsiniz.

Grafikleri tatmin edici olan Death Moto 2'de, oyun içinde gerekli olan bilgiler, ekranın sağ ve sol üstünde görünmektedir. Ayrıca motorunuzla birlikte yaptığınız hız miktarını ekranın alt bölümünde görebilirsiniz.

Oyunda bulunan liderlik sıralamasını kullanabilmek için Google hesabınızın olması gerekmektedir. Daha önceden varsa yeni bir hesap açmanıza gerek yokr. Varolan hesap bilgilerinizi girerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Yarış ve aksiyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz Death Moto 2'yi mutlaka denemenizi öneririm.