Death Racing:Moto

Death Racing:Moto

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 614
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FT Games

Death Racing:Moto heyecan dolu bir yarış oyunudur

Death Racing:Moto birbirinden güzel motosikletlere binerek üç boyutlu grafiklerin tadını çıkardığımız adrenalin dolu bir motor yarışı oyunudur.

Ücretsiz bir Android oyunu olan Death Racing:Moto'da sürücülük yeteneklerimizi zamana karşı sınamaktayız. Tabi hız canavarı motorlarımız herkesin olduğu gibi polislerin de dikkatini çekmektedir. Peşimizden kovalayan polislerden kaçarken benzinimize dikkat etmeli ve benzinimiz bitmeden bölümü tamamlamalıyız. 

Oyunda yolumuz üstündeki altınları toplayabilmekteyiz. Bunun yanında ödüllü görevleri alarak tamamlayıp kazandığımız parayla birbirinden güzel motorları açabiliyor ve yarışlarımızda kullanabiliyoruz.

Death Racing:Moto güzel grafiklerinin yanında heyecan dolu bir oynanış da sunmaktadır. Yarış esnasında benzin göstergemiz giderek azalmaktadır, bu nedenle yol üzerindeki benzin takviyelerini kaçırmamalı yapabilecğeimiz en büyük hıza ulaşmalıyız. Yolda daha hızlı gittikçe puan çarpanımız artıyor ve bize ekstra puan kazandırıyor. Oyunun önemli bir parçası olan trafik bize zor anlar yaşatabiliyor. Bu nedenle önümüzdeki, sağımız veya solumuzdaki araçlara dikkat etmeli ve olabilecek en hızlı şekilde bu araçları geçmeliyiz.