Deep Sleep Battery Saver

Deep Sleep Battery Saver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 635
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AntTek

Deep Sleep Battery Saver ile Android cihazınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz

Deep Sleep Battery Saver eğer Android cihazınızın pilinin çabuk bitmesinden şikayetçiyseniz kullanabileceğiniz bir pil ömrü uzatma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir batarya ömrü uzatma uygulaması olan Deep Sleep Battery Saver ile Android cihazınızı daha uzun süre kullanım sunacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Android mobil cihazların standart pil ömürleri yaklaşık 1 gün civarındadır. Bu pil ömrü oyun oynadıkça, video seyrettikçe, internette gezindikçe ve uygulamalara göz attıkça azalır ve kullanıma göre değişir. Fakat Deep Sleep Battery Saver pil ömrünüzün suyunu sıkabilirsiniz.

Deep Sleep Battery Saver temel olarak Android cihazınızı derin uyku moduna sokmaktadır. Bu derin uyku modunda telefonunuzun ekranı açık değilken arkaplanda çalışan Google Hizmetleri, Facebook, e-posta gibi uygulamalar devredışı bırakılır ve pil ömrünüzden yemeleri engellenir. Bunun yanında WiFi ve 3G bağlantıları da kapatılır ve Android cihazınızdan maksimum verim alınır.

Deep Sleep Battery Saver 5 farklı profil ile birlikte geliyor. Bu profiller sayesinde kullanım alışkanlıklarınıza göre seçim yapabiliyorsunuz.

Not: Uygulamanın sunduğu derin uyku modunda uygulamalarınızın normal çalışma şekilleri değişebilir. E-posta bildirimleri ve Facebook bildirimleri gibi arkaplan servisleri daha geç size ulaşabilir.