deepVet

deepVet

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 925
  • DOSYA BOYUTU 2.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Derin Teknoloji

Hayvan Hastaneleri ve Veteriner Klinikleri için düşünülmüş yeni ve özgün bir yazılım.

Hayvan Hastaneleri ve Veteriner Klinikleri için düşünülmüş yeni ve özgün bir yazılım.
deepVet Veteriner yazlımı ile müşteri ve hasta takip işlemleri artık çok kolay.
Ayrıca Derin Teknoloji güvencesi ile destek sorunları başınızı ağrıtmaz...


Genel Tanımlar
deepVet ile ırk, tür, aşı ve parazit tanımları, tahlil sonuçları için değer aralıkları gibi bazı tanımlar hazır olarak gelir. İsterseniz siz de eklemeler yapabilirsiniz.

Hasta ve Müşteri Bilgileri Girişi
deepVet ile bir müşteriye birden fazla hasta girişi yapabilirsiniz. Böylece müşteri bilgilerini yeniden girmenize gerek kalmaz.

Hasta ve Müşteri Bilgileri İzleme
Özel olarak hazırlanmış ekranlar yardımıyla hasta ve müşteri bilgileri içinde aramalar yapabilir, istediğiniz bilgiye erişebilirsiniz.

Randevu Girişi
Aşı, parazit gibi her türlü uygulama için randevu girebilirsiniz. deepVet aşı ve parazit uygulamaları için yineleme tarihlerine otomatik randevu girişi yapar.

Randevu İzleme
Gelişmiş randevu izleme özelliği ile randevularınızı izleyebilir, döküm alabilir ve dilerseniz randevu izleme ekranından kısa mesaj ya da e-posta ile o gün randevusu olanlara ileti gönderebilirsiniz.

Laboratuvar Bulguları
deepVet ile hastalarınızın laboratuvar bulgularını da izleyebilirsiz. Laboratuvar işlemlerinde kullanılmak üzere değerlendirme değer aralıkları (alt ve üst sınırlar) hazır olarak verilir.

Röntgen Filmleri
deepVet ile hastalarınızın röntgen filmlerini saklayabilirsiniz. Böylece oluşturacağınız arşivi daha sonra kullanabilirsiniz.

Hasta Fotoğrafları
Dilerseniz hastalarınızın fotoğraflarını tarayarak saklayabilirsiniz. Hasta bilgilerine eriştiğinizde hastanızın fotoğrafı da ekrana gelir.

Kişiselleştirilmiş Kısa Mesaj ( SMS) İletileri
deepVet ile müşterilerinize randevu hatırlatma ve doğum günü, yeni yıl, bayram gibi özel günlerde kutlama mesajlarını kişisel bir şekilde gönderebilirsiniz. Diğer bir deyişle müşteri ve hastalarınıza adlarıyla hitap edersiniz, ‘Sayın Müşterimiz’ gibi genel ifadeler kullanmazsınız.

Hazır Kısa Mesaj İleti Taslakları
deepVet ile iletilerinizde kullanacağınız taslaklar hazır olarak verilir. Dilerseniz siz de yeni taslaklar oluşturabilirsiniz.

Raporlama
deepVet size gerekli olabilecek her adımda rapor alma olanağı sunar.

Yedekleme
Veri kaybına neden olabilecek sorunlara karşı yedekleme önemlidir. deepVet’te yedekleme ve yedekten geri yükleme olanağı vardır.