Elron ProÇiçek 6.3

Elron ProÇiçek 6.3

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,856
  • DOSYA BOYUTU 14.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Elron Yazılım

Kaliteli bir müşteri takip programı.

Üreticinin Açıklaması;

ELRON ÇİÇEK MARKET OTOMASYONU

Sektöre özel olarak sektördeki firmaların görüşleri doğrultusunda hazırlanan bu ürünümüz kısa zamanda çiçekçilik sektöründe beğeni ile karşılanmış ve hızlı bir şekilde kullanıcı sayısı artmıştır. ELRON PROÇİÇEK 6.3 sürümüne ait özellikler aşağıdadır;

*Müşterilerinize kod numarası, adi, soyadı, telefon numarası, mahalle ve ek bilgi başlığı ile ulaşabilirsiniz.
*Kelime hatırlatma özelliği sayesinde, bir kez kaydettiğiniz isim, soyadı, mahalle, sokak, cadde vb. bilgileri her defasında yeniden girmenize gerek yoktur.
*Arayan Numarayı Gösterme özelliği "Clip" ile her müşteriyi ayrı ayrı tanır. Böylelikle henüz telefon çalarken arayan müşteriye ait tüm bilgilere ulaşılmasını sağlar.
*Sıcak satış ve sipariş esasına göre kolay satış takibi yapabilir, çıktı alabilirsiniz.
*Kayıtlı müşterilerinizin ve Dernek gelen-giden satışlarını ayrı ayrı takip edebilirsiniz.
*Müşteri kayıtlarınızı şahıs, firma ve dernek olarak üç ayrı kategoride gerçekleştirebilir, bu müşteriler için ayrı gruplamalar oluşturabilirsiniz.
*Sipariş veren müşterilerinizin eski bakiyelerini sipariş ekranında görebilirsiniz.
*Şirket çalışanlarının şirket adına ya da bireysel olarak verdikleri siparişlerini ayrı carilerde takip edebilirsiniz.
*Müşterilerinize tek tek ya da toplu SMS gönderebilirsiniz.

Elron Proçiçek, dernek üyelerinin gelen ve giden siparişlerinin takibini yapar. Ay sonunda kolektif listeniz otomatik olarak oluşturulur ve rapor edilir. Böylece dernek ile borç/alacak takibatını kusursuz yapar.

Elron Proçiçek, çiçek sektöründe bir ilki daha başarmıştır. Stok takibatınızı eksiksiz ve yanlışsız yapar. Yapılan her satış sonrasında ürün içeriklerinin stok miktarlarını günceller. Ancak bunu sizin isteğinize bırakır.

Elron Proçiçek, istenilen tarihten itibaren alış-veriş yapan, yapmayan müşterileri otomatik olarak tespit eder.

Elron Proçiçek, bu özelliği ile herhangi bir sebepten dolayı başka bir çiçek market ile alış-veriş yapmaya başlayan müşterileri yeniden kazanmayı hedefler.

Elron Proçiçek, cari işlemlerin takibatını da eksiksiz ve yanlışsız yapar. Kullanıcı, Elron Proçiçek sayesinde herhangi bir günde, ayda ve yılda yaptığı satışları detaylı bir şekilde görebilir. Belirtilen tarihte yapılan hasılat, indirimler, veresiyeler, tahsilatlar ve gün içerisinde işletmenizde dönen tüm cari işlemleri tek bir ekranda gösterilir. Üstelik hangi üründen kaç adet satıldığı ve bu satılan ürünlerin her birinden ne kadar hasılat elde edildiği otomatik olarak hesaplanır. Kasa hesabı Elron Proçiçek tarafından her an yapılabilir. Elron Proçiçek, kullanıcısının tüm çek takibatını yapar ve ödeme günü yaklaşan çekler için uyarır.

Elron Proçiçek, kullanıcısı için önemli ölçüde zaman ve performans kaybına yol açan fatura/irsaliye düzenleme ve takip etme işlemlerini otomatik olarak yapar. Kullandığınız fatura/irsaliye şablonu ne olursa Elron Proçiçek buna uyum sağlar. Dernek gelen siparişleriniz için düzenlenen faturalarda % 20 iskonto Elron Proçiçek tarafından yapılır. Geçmişe yönelik fatura/irsaliye takibatı son derece kolay bir şekilde Elron Proçiçek tarafından yapılır.

Elron Proçiçek, güçlü bir veresiye takip sistemini bünyesinde barındırmaktadır. Bu veresiye takip sistemi ile hiçbir müşterinin veresiyesi gözden kaçmaz. Kullanıcı her müşterinin veresiye işlem arşivini görebilecektir. Hangi tarihte ne alınıp ne kadar veresiye borcu yapıldığı ve bu borcun ne kadarının ne zaman getirildiği kolaylıkla görülebilir. Kullanıcı toplam veresiye alacağını da detaylı bir şekilde görebilir.

Elron Proçiçek, kullanıcının masraf takibini de başarıyla yapmaktadır. Ay sonunda ve yılsonunda her bir kaleme toplam ne kadar masraf yaptığınızı gösterir.

Elron Proçiçek, yedekleme ara yüzü aracılığı ile verileri diske yedekler ve her hangi bir olumsuz duruma karşı kullanıcısının bilgilerini garanti altına alır.

Elron Proçiçek, Windows tabanlı bir program olup, çeşitli animasyonlar ile görsel zenginlik artırılmıştır.

Yukarıda bahsedilen tüm detaylar, çıktı alınabilir. Böylece müşterilerinize son derece estetik hesap hareketleri raporunu sunabilirsiniz. Ayrıca gün sonlarında işletmenizdeki tüm hareketleri kâğıt üzerine döküp dosyalayarak düzenli bir çalışma yapısına kavuşabilirsiniz.

Not:Programın Demo Sürümünde

Kullanıcı adı: Admin

şifre : 1dir