Halı Saha Programı

Halı Saha Programı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,545
  • DOSYA BOYUTU 0.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hasansoft

Halı Saha Programı ile işlettiniz halı sahayı çok daha iyi bir şekilde kontrol edebilirsiniz

Halı Saha Programı, halı saha işletmecilerinin temel hedefleri göz önünde tutularak geliştirilen bir halı saha yönetim programıdır.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz halı saha yazılımı olan Halı Saha Programı ile hesaplarınızın karışmasını engelleyebiliyorsunuz. Halı Saha Programı birçok kullanışlı özelliğe sahip.

Halı Saha Programı ile açtığınız hesaplar farklı renklerle görüntülenebilmekte. Bu sayede karışıklıklar önlenebilmekte. Programa sınırsız sayıda halı saha tanımlayabilirsiniz ve bu sahalara sınırsız sayıda rezervasyon kaydı açabilirsiniz. Halı Saha Programı'nın en kullanışlı yönlerinden biri sizi oynanan maçların bitiş zamanından dakikalar önce sesli olarak uyarması. Böylece maçların bitimlerini kaçırmazsınız ve hesaplarınızı kapatabilirsiniz.

Halı Saha Programı ile günün değişen saatlerine göre özel fiyatlandırma tarifeleri oluşturabiliyorsunuz. Bu farklı fiyat tarifelendirilmesi saha tabanlı olarak da yapılandırılabiliyor. Eğer halı sahanızda yiyecek ve içecek gibi ek ürünler de satıyorsanız adisyon ve sipariş yönetim sisteminden faydalanabilirsiniz.