Deer Hunter 2014

Deer Hunter 2014

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,351
  • DOSYA BOYUTU 49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Games Inc.

Deer Hunter 2014, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir vahşi doğa simülasyonu olarak öne çıkıyor.

Deer Hunter 2014, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Glu Games imzası taşıyan bu eğlenceli ve aksiyon bazlı oyunda vahşi doğada hayatta kalmaya ve aynı zamanda av bulmaya çalışan bir avcının kontrolünü ele alıyoruz. Oyunun tamamen ücretsiz olarak indirilebileceğiniz belirtmeden geçmeyelim.

Oyunda mücade ettiğimiz ortam son derece canlı ve kendi içerisinde belli dinamiklere sahip. Vahşi hayvanlar bu ortamda yaşamlarını sürdürmeye çalışıyorlar. Elbette vahşi hayvanlara ek olarak geyikler ve diğer canlılar da aynı ortamda bulunuyor.

Biz bu ekosistem içerisinde tam orta basamakta yer alıyoruz; kendimizden güçsüzleri avlamak ve vahşi hayvanlara karşı hayatta kalmak. Neyse ki bu görevi gerçekleştirebilmek için kullanabileceğimiz pek çok silah var. Bölümlerden kazandığımız paraları kullanarak silahlarımızı güçlendirebilme şansına sahibiz. Yeni dürbünler, şarjörler, gövde güçlendirmeleri ve namlu uçları satın alarak hasar oranımızı artırabiliyoruz.

Oyunda dokunmatik ekranın tüm nimetlerinden faydalanılmış ve ortaya son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizması çıkartılmış. Yakınlaştırma butonuna basarak dürbün moduna geçebiliyor, parmağımızı ekranda sürükleyerek hedefi bulabiliyor ve ateş etme butonuyla tetiği ateşleyebiliyoruz. Hayvanların hayati organlarını vurmak ani ölüm getiriyor. Diğer uzuvları vurmamız halinde işimiz biraz şansa kalıyor.

Detaylı grafikler, akıcı animasyonları ve kaliteli altyapısıyla beğenimizi kazanan Deer Hunter 2014 bu tarz simülasyon oyunları oynamak isteyen herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.