Defense Technica

Defense Technica

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 492
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Com2uS

Defense Technica görsel olarak yüksek kalite sunan bir kule savunma oyunudur

Defense Technica, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur.

Yeni nesil kule savunma oyunlarının standartlarını belirleyen bir oyun olan Defense Technica bize inanılmaz bir görsel kalite sunuyor. Android cihazların limitlerini zorlayan oyun yüksek çöüzünürlüklü modellemelere sahip ve görsel efektler adeta bir şölen yaratıyor. Oyunun müzikleri ve ses efektleri de görsel kaliteyi tamamlıyor ve oyunun atmosferine katkıda bulunuyor.

Defense Technica'da temel amacımız üssümüzü akın akın saldıran düşman kuvvetlerine karşı savunmak ve zafer elde etmek. Bu işi gerçekleştirebilmek için savunma kuleleri inşa ediyoruz. Fakat farklı türdeki savunma kulelerini savaş alanında ihtiyaç duyulan noktalara stratejik bir şekilde yerleştirmeli ve düşman birliklerinin direcini kırmalıyız. Oyunda alt ettiğimiz her düşman birimi bize farklı kaynaklar olarak geri dönüyor ve bu kaynakları yeni savunma kuleleri yaratmak ve sahip olduğumuz savunma kulelerinin özelliklerini geliştirmek ve güçlendirmek için kullanıyoruz. Oyunda düşman birliklerini mağlup edebilmek için çok karışık işlemler yapmamıza gerek olmasa da ilerleme sağladıkça ve sonraki bölümlere geçtikçe kulelerimizi güçlendirmeli, düşmna akınları karşısında daha detaylı stratejiler geliştirmeliyiz. Oyunun bu mücadele sunan yapısı giderek heyecanı arttırmakta.

Eğer kule savunma oyunlarından holanıyorsanız Defense Technica'yı denemelisiniz.