Defense Zone 2

Defense Zone 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 839
  • DOSYA BOYUTU 74 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ARTEM KOTOV

Defense Zone 2, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça zorlu bir kule savunma oyunudur.

Defense Zone 2, Android kullanıcılarının akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça etkileyici ve zorlu bir kule savunma/defans oyunudur.

Oyunda amacımız stratejik noktalara yerleştireceğimiz farklı savunma kuleleri yardımıyla işgalci güçlere karşı kendimizi savunmaya çalışmak.

Çıktığı platformlar üzerinde oldukça büyük başarı yakalayan ilk oyunun arkasından geliştirilerek tekrar piyasaya sürülen Defense Zone 2 ile birlikte bizleri yepyeni silahlar, düşmanlar ve daha taktiksel bir derinlik bekliyor.

Hem acemi hem de tecrübeli oyuncular için farklı zorluk ayarlarının yer aldığı oyun etkileyici grafikleri ve mükemmel tasarlanmış oyun haritalarıyla oyuncuları kendisine bağlamayı başarıyor.

Aynı zamanda bölümlerde yapmış olduğunuz yüksek skorları diğer oyuncularla karşılaştırabileceğiniz ve daha iyi skorlar için kendinizi motive edebileceğiniz oyun gerçekten çok başarılı.

Kule savunma oyunlarını seviyorsanız ve Defense Zone'u daha önce oynadıysanız, Defense Zone 2'yi mutlaka denemenizi öneriyorum.