Desert 51

Desert 51

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 111
  • DOSYA BOYUTU 34.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Core Factory

Desert 51 bolca aksiyon ve adrenalin sunan bir Android oyunudur

Desert 51 hızlı ve bol aksiyon dolu bir oynanış sunan eğlenceli bir zombi oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunu olan Desert 51'de özel yapım bir tank ile etrafımızı çeviren zombileri yok etmeye ve bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Desert 51'de herşey içerisinde uzaylıların olduğu bir deneyin ters gitmesiyle başlıyor.

Bu deneyin sonuçları ile ilk karşılaşanlar ise özel yapım tankı ile gizli görevlerinden dönen ekibimiz oluyor. Ekip tanklarının kalın camlarından dışarıya baktıklarında kalabalık bir insan grubunu görüyor. Bu insanların kıyafetleri paramparça olmuştur. Hatta birkaçının derisi yüzülmüştür ve o halde bilinçsizce etrafta dolanmaktadır. Bu grubun tankımızı farketmesi ise çok zaman almamıştır ve artık çelikle kaplı tankımızın zırhını delmek için umutsuzca saldırmaya başlamışlardır.

Desert 51 bize ünlü bilgisayar oyunu Crimsonland'a çok benzer bir oynanış sunuyor. Tankımızı kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz ve üzerimize dört bir yandan saldıran zombilere hedef alarak ateş ediyoruz. Oyunda tankımızı mobil cihazımızın ivme ölçeri ile kontrol ederken hedef almak istediğimiz yönde ekrana dokunarak ateş ediyoruz. Oynanış sırasında zombileri geçici olarak dondurma, bulunduğumuz noktada patlama yaratarak etrafımızda belli mesafede yer alan zombileri öldürmek gibi bonus güçlendirmelere sahip olabiliyoruz.

Desert 51 bize görevler tamamladıkça tankımız için geliştirmeler ve yeni silahlar açabilme imkanı tanıyor ve bu özelliklere sahip oldukça oyun daha da renkleniyor. Oyunun grafikleri ve görsel efektleri tatmin edici seviyede. Yapımcı firmanın güncellemeler yoluyla oyuna birçok yeni içerik eklemesi ise oyunun güzel bir yönü.

Oyun hakkında fikir sahibi olmak isterseniz oynanış videosuna göz atabilirsiniz: