Desktop Icon Toy

Desktop Icon Toy

kullanıcı

Desktop Icon Toy, masaüstü ikonlarınıza farklı efektler kazandırabileceğiniz eğlenceli bir masaüstü yönetim programıdır.

Desktop Icon Toy, masaüstü simgelerinizin görünümünü, boyutunu ve hareketlerini değişitmenize olanak sağlayan kullanışlı bir masaüstü yönetim programdır.

Kurulum sonrası program sistem tepsisindeki yerini alır ve yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri program ikonuna sağ klik tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Temel olarak masaüstü ikonlarınıza "dans eden ikon" efekti kazandıran program ayrıca, ikon boyutu ve ikon görünümü değiştirmek için de oldukça pratik bir çözüm sunmaktadır.

Programın en güzel özelliklerinden biri masaüstü simgeleriniz için seçebileceğiniz farklı ikon setleridir. Hazır olarak gelen ikon setleri arasından istediğinizi seçerek masaüstünüzü çok daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Desktop Icon Toy, daha önceden kullanmış olduğunuz tüm düzenleri sizin için kaydeder ve gerektiği zaman eski düzene dönmek sadece bir kaç saniyenizi alır. Ayrıca kısayol simgelerini bir ikon setinden diğerine kolaylıkla geçirebilirsiniz.

Sonuç olarak masaüstüne renk ve hareket katmak isteyen tüm kullanıcıların denemesi gereken bir program olan Desktop Icon Toy'u, tüm takipçilerimize öneriyorum.