Desktop VLocker

Desktop VLocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 728
  • DOSYA BOYUTU 0.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sa3eKa

Desktop VLocker, bilgisayar başından ayrılacağınız zaman kolayca masaüstünüzü kilitleyerek başkalarının bilgisayarınıza erişimini engelleyen faydalı ve ücretsiz bir programdır.

Desktop VLocker, bilgisayarınızın masaüstüne erişimi engelleyen oldukça kullanışlı bir uygulama olarak belirlediğiniz şifreyi bilmeyen kişiler dışışındakilerin bilgisayarınıza erişimini engeller.

Bilgisayar başından kısa süreliğine veya belirli bir süre ayrılacağınız zaman programı kullanarak masaüstünüzü kilitleyerek, kendi özel ve kişisel belge ve dökümanlarınıza erişimi kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Belirlediğiniz şifreyi kullanarak dilediğiniz an masaüstünüzü kilitleyebilir, aynı şifreyi girerek istediğiniz an kilidi açabilirsiniz.

Özellikle iş yerleri ve kalabalık ortamlarda kullanılan bilgisayarlar için ideal olan program, kişisel bilgi ve belgelerine ulaşılmasını istemeyen kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Alternatif masaüstü kilit programlarından farklı olarak, kilit ekranında görünmesini istedğiniz resmi belirleyerek, şeffaflık oranını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Windows başladığında otomatik olarak çalıştırmak isterseniz bunu da ayarlardan işaretleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak programı indirdikten sonra şifre belirleyip, kilit ekranı için fotoğraf seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın, aile bireylerinizin yada iş arkadşalarınızın bilgisayarınıza erişip istemediğiniz belge veya dökümanlarını engellemek için kesin çözüm olan Desktop VLocker'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.