Desktop Wordpress

Desktop Wordpress

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 159
  • DOSYA BOYUTU 5.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici dkadem

Desktop Wordpress, WordPress ile oluşturmuş olduğunuz bloglarınızı bilgisayarınızın masaüstünden kontrol etmenizi sağlayan yararlı bir program.

Desktop Wordpress, adından da anlayacağınız üzere WordPress'i masaüstünden kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz ve yararlı bir program. WordPress ile açmış olduğunuz bloglarınızı masaüstünden kolayca düzenlemenizi sağlayan program tarayıcı üzerinden yapabileceğiniz işlemllerin neredeyse hepsini yapabilmenizi sağlıyor.

Ayarları değiştirme, yazılarınızı okuma, sayfa ya da başlık ekleme veya silme gibi işlemleri yapma özgürlüğü sunan program sayesinde tarayıcı gişiri olmadan direkt olarak masaüstünüzden her şeyi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Türk programcı tarafından geliştirilen bu yazılım sunmuş olduğu Türkçe dil desteği sayesinde çok daha rahat kullanılabiliyor. Bu nedenle programı kullanırken ne yapmak istediğinizi arayarak kolayca bulabilirsiniz. Eğer veritabanı bilgilerinizi bilmiyorsanız FTP bilgilerinizi girerek bu bilgileri de program üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

WordPress üzerinde blog yönetimi yapan kullanıcılar için oldukça yararlı ve güzel olduğunuz düşündüğüm Desktop WordPress programını ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ediyorum.