Desnet Barkod

Desnet Barkod

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 139
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Teknoza

Ürünün hangi ülkeye ait olduğunu öğrenin.

Desnet Barkod, ürün menşei öğrenmek için kullanabileceğiniz bir mobil uygulama. Alışverişlerinizde alacağınız ürünün hangi ülkeye ait olduğunu öğrenebileceğiniz harika bir Android uygulaması da diyebilirim. Yerli malı, Türk malı, yerli ve milli ürünleri sıkça konuştuğumuz, boykot kelimesini sıklıkla sarfettiğimiz şu günlerde yapılmış en iyi mobil uygulamalardan biri.

Alışverişlerinizde aldığınız ürünün hangi ülkede üretildiğini öğrenmek için faydalanabileceğiniz pratik bir mobil uygulama Desnet Barkod. Türkiye’de barkod ve el terminalleri alanında senelerdir faaliyet gösteren Desnet’in ücretsiz olarak sunduğu uygulama, ürün firmasının kayıtlı olduğunu ülkeyi hızlıca gösteriyor. Tek yapmanız gereken; menşei öğrenmek istediğiniz ürünün barkodunu bulup telefonunuzun kamerasına göstermek. Sorgulama oldukça hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Yeni Sorgu’ya dokunarak başka bir ürün için menşei sorgulama yapabiliyorsunuz.

Ürün paketlerinin arkasında - küçücük yazı tipiyle - yazılan bilgileri okumakta güçlük çekiyorsanız, bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim.