Despicable Me

Despicable Me

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,490
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Popüler film Despicable Me'nin Android cihazlar için geliştirilmiş sonsuz koşu oyunudur.

Despicable Me, hepinizin bildiği gibi çok popüler ve küçük büyük herkes tarafından sevilen bir animasyon filmi. Film o kadar popüler oldu ki, ikincisi çekildiği gibi üzerine bir de mobil oyunları yapıldı. 100 milyondan fazla indirilen nadir oyunlardan olan Despicable Me oyununun ne kadar başarılı olduğunu söylemeye bile gerek yok.

Bu oyunun çok sevilen Temple Run ya da Subway Surfers gibi sonsuz koşu oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu kez o filmden bilip de çok sevdiğiniz küçük, sarı ve sevimli karakterlerle, Minion'larla oynuyorsunuz. Oyunda koşabildiğiniz yere kadar koşmanız ve filmin de kötü karakteri olan Vektör'den kaçmanız gerekiyor.

Engellerin üzerinden zıplamalı, gerektiğinde sağa ya da sola kayarak engellerden kurtulmalısınız. Arada Vektör'le yaptığınız savaşlar da oyuna farklı bir renk katıyor. Tabi ki minion'larınızı özel kıyafetlerle çeşitlendirebilir, silahlarınızı değiştirebilir ve oyun içerisinde güçlendiriciler kullanabilirsiniz. Yüzlerce görevin bulunduğu oyunda çok değişik ortamlarda koşuyorsunuz. Muhteşem grafiklere sahip oyunda yine arkadaşlarınızla yarışma imkanınız da var. Oyunun en güzel tarafı ise filmdeki karakterlerle birebir tanışma şansı bulmanız.

Eğer siz de Despicable Me filmini sevdiyseniz ve mobil cihazlarınızda oynamak için değişik ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.