Destiny Companion

Destiny Companion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bungie

Destiny Companion, Android tabanlı mobil cihazlarda kullanılabilen ve Destiny 2 oynayanların işine yarayacak kullanışlı bir yardımcı uygulamadır.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda kullanılabilen Destiny Companion, bilgisayar ve konsollarında Destiny 2 oyununu oynayan kullanıcıların işine yarayacak Destiny 2 yardımcı uygulamasıdır.

Destiny 2 oyununun yardımcı uygulaması olan Destiny Companion üzerinden, Destiny 2 oynayan kullanıcılar Playstation Network, Xbox Live ve Battle.net hesaplarını uygulamayla eşleştirip oyun detaylarına her daim ulaşabilirler.

Destiny Companion uygulaması üzerinden Destiny oyununa ilişkin haberleri ve etkinlikleri takip edebilir ve oyunla ilgili forum, grup gibi topluluklarla her daim bağlantılı kalabilirsiniz. Ayrıca oyunla ilgili güncellemeleri de yine uygulamadan takip etmeniz mümkün.

Destiny Companion uygulaması üzerinden kullanıcılar çeşitli klanlara katılabileceği gibi kendi klanlarını da kurabilirler. Oyunda elde ettiğiniz başarıları ve oyunda kaydettiğiniz ilerlemeyi de uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Karakterinizi uygulama içinden geliştirebilir ve çeşitli ekipmanları kontrol edebilirsiniz.