Dictionary 2005

Dictionary 2005

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24,246
  • DOSYA BOYUTU 2.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici English Fast

396.000 kelime ve deyim içeren kullanımı kolay çok başarılı bir Türkçe İngilizce sözlük.

Üretici Açıklamasıdır...

English Fast Dictionary 2005

Dictionary 2005; 396 bin İngilizce Türkçe kelime ve deyimi çevirir, kelime ezberletir, Pro Çeviri programı gibi toplu kelime çevirebilirsiniz. Program bazı benzer alternatifleri gibi web banner, spy ve buna benzer zararlı casus yazılımlar içermemektedir, tamamen ücretsiz olarak dağıtılır, ENGLISH FAST dershanelerinin bilgisayar kullanıcılarına hediyesidir. Bu yeni versiyonda yükleyenlere zorluk çıkardığı fark edilen kurulum serial numarası kaldırılmıştır. Yardım bölümü yeniden hazırlanmış ve çok kullanışlı bir hale getirilmiştir, sözlük ile ilgili her bölüm için detaylı görsel ayrıntılı bilgi eklenmiştir. Register ve About bölümleri yeniden hazırlanmıştır. Bu yeni versiyonu bilgisayar kullanıcılarının daha çok beğeneceğini düşünmekteyiz.

Programınızın hatasız olarak kelimelerin karşılıklarını bulabilmesi için klavyenizden CAPS LOCK tuşuna basınız. Dictionary 2005 ile aranan kelimeler BÜYÜK harf ile yazılmalıdır. Küçük harf ile yazılan i ve ı gibi bazı Türkçe harflerde hatalı sonuçlara ulaşılabilir. Programınızı hazırda bekletme konumuna yani sağ alttaki saat yanına simge olarak küçültmek için ESC tuşuna yada programınızın simge durumuna küçültme butonuna basmanız yeterlidir. Simge durumundan tekrar eski haline getirmek için saatin yanındaki yeşil renkte simge olarak bekleyen Dictionary 2005 programınıza çift tıklamanız yeterlidir.

Programınızın arayüz dil seçeneğini değiştirmek için başlat menüsündeki English Fast bölümünden "Set Language Turkish" seçeneğini seçtiğinizde programınızın arayüzü Türkçe olarak değişecektir. Aynı işlemi "Set Language English" seçeneğine de uygulayabilirsiniz. Bu işlemler sırasında Dictionary 2005 programınızın kapalı olması gerekmektedir.