Diet Theraphy

Diet Theraphy

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,477
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Computer Home Therapy

Diet Theraphy, diyete girip dayanamayanları motive etmek amacıyla geliştirilen hem komik hem de yararlı bir motivasyon programı.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için sağlık ve beslenme programları kategorisine göz atabilirsiniz.

Diet Theraphy ile dieti bozmayacaksınız çünkü sizi sürekli motive ediyor. Bu sayede terapi görüyorsunuz. Programı ücretsiz olarak sitemizden indirip yükledikten sonra tek yapmanız gereken gerkeli fiziksel değerleri girmek ve programın çalışmasını sağlamak.

Diyete girenlerin en büyük destekçilerinden bir tanesi olması amacıyla geliştirilen program çok eski ve çok kötü bir tasarıma sahip. Yinede günümüzde diyet motivasyonu için kullanılabilir. Program içerisindeki veriler arasından gerekli kısımları doldurarak sizi motive etmesini sağlayabilirsiniz.

Diyete girenlerin üzerine giderek yüklenmeyi seven bir milletiz. Bu nedenle arkadaşların yada yakın çevreniz moralinizi bozsa bile siz Diet Theraphy ile keyfinizi yerine getirebiliyorsunuz. Kullanımı çok basit olan bu yazılımı denemek için tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.