DietMP3

DietMP3

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 56,747
  • DOSYA BOYUTU 3.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ENIACJIA SOFTWARE

DietMP3, Mp3 formatlı dosyalarınızı sıkıştırarak bilgisayarınızda daha fazla yer olmasını sağlayan basit fakat etkili bir programdır.

DietMP3, Mp3 formatlı ses dosyalarınızı sıkıştırma işlemi yaparak boyutlarını küçültmeye yarayan başarılı bir prgramdır.

Kullanımı oldukça basit ve sade bir arayüz ile her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitap eden program sayesinde, mp3 dosyalarının boyutunu ufaltarak bilgisayarımızda daha fazla boşluk oluşturabiliriz. Daha önemli olarak Mp3 oynatıcı ve telefonlarımıza attığımız şarkıların boyutunu ufaltarak, ister daha fazla şarkı atabiliriz, istersek telefonuzmuzda daha fazla boş hafıza kalmasını sağlayabiliriz.

Mp3'lerin boyutlarını yüzde 30 ile yüzde 70 arasında küçültebilen program aynı zamanda CD'lerde bulunan ses dosyalarını bilgisayarınıza Mp3 olarak ve istediğiniz kalitede atmanızı sağlıyor.

Otomatik versiyon güncellemesi sayesinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan program kendini güncelleyecektir. Oldukça hızlı ve stabil çalışan programı kullanmanızı tavsiye ederim.

DietMP3 ile MP3 Sıkıştırma Programı Elde Edebilirsiniz

Programı kullanabilmek için ilk olarka yukarıda yer alan indir tuşuna basmanız gerekiyor. Bu tuşa bastıktan sonra bir dosyanın bilgisayarınıza inmeye başladığınızı görebilirsiniz. İndirme işlemi bittikten sonra programı bilgisayarınıza kurmanız lazım. 

Kurma işlemi bittikten sonra masaüstünüzde programın logosuna göreceksiniz. Bu logoya çift tıklama yoluyla programı açabilirsiniz. 

Açtıktan sonra boyutunu düşürmek istediğiniz MP3 dosyasının olduğu dosyayı bulmalısınız. Sonrasında tek tek MP3 dosyalarını seçerek, boyutlarını düşürmeye başlayabilirsiniz.