Digify

Digify

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 155
  • DOSYA BOYUTU 1.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digify

Dropbox üzerindeki dosyaları güvenli bir şekilde Android cihazınızdan paylaşmak için Digify uygulamasını deneyin.

Digify uygulaması, güvenli bir şekilde dosyalarını paylaşmak isteyen kullanıcıların Android cihazlarında kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve böylece başkalarıyla paylaştığınız tüm dosyalar üzerinde tam bir kontrol sahibi olabiliyorsunuz. Bu sayede bir daha paylaşılan dosyalara dair endişe beslemeniz gerekmiyor ve istediğiniz anda paylaşımlarınızı iptal edebiliyorsunuz.

Digify, temel olarak Dropbox API'sinden faydalandığı için, hangi dosyaların paylaşılacağını Dropbox içerisinden seçiyorsunuz ve daha sonra paylaşımın koşullarını belirliyorsunuz. Örneğin, bir belgenin paylaşımının ne zaman otomatik olarak iptal olacağını seçebilir, o tarihten sonra erişilemez olmasını sağlayabilirsiniz. Tabii ki manuel olarak paylaşımları görmek ve istenmeyen paylaşımları engellemek de mümkün.

Uygulamayı kullanarak bir paylaşım gerçekleştirdiğinizde, paylaştığınız dosya paylaşılan kişi tarafından başkalarına gönderilemiyor ve böylece gizliliği belli bir kişiyle sınırlı tuttuğunuzdan emin olabiliyorsunuz. Bunun yanında, dosyaların ekran görüntüsü alınmaya çalışıldığında yine uyarı gönderen uygulama, bu sayede güvenemeyeceğiniz kişileri tespit etmenize de yarıyor.

Dosyalarınızı kimin, ne zaman ve ne kadar uzun görüntülediğini de görebildiğiniz için paylaştığınız kişilerin ne kadar ilgili olduklarını belirleyebilirsiniz. Dropbox'ın standart paylaşım özelliklerinin biraz yetersiz olduğunu dikkate alırsak, ücretsiz ve kolay kullanımlı yapısıyla Digify'a göz atmanız iyi olacaktır.