Digital Witness

Digital Witness

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 72
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Syslinx

Kişisel güvenliğin önemini giderek artırdığı bu günlerde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kapsamlı bir acil durum uygulaması.

Digital Witness isimli bu uygulamayı özellikle tekinsiz yerlerde ikamet eden veya bu tür yerlere sık sık yolu düşenlerin mutlaka edinmesi gerekiyor. Kapsamlı güvenlik özellikleriyle dikkat çeken Digital Witness tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

Günümüzde kişisel güvenlik en önemli konulardan biri. Haberlerde ve gazetelerde okuduğumuz tatsız olayların bizim de başımıza gelmeyeceğinin herhangi bir garantisi yok. Bu sebeple güvenliği ertelememeli ve hemen bugünden önlem almalıyız. Digital Witness alacağımız önlemlerin başında geliyor. Siz de Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıyorsanız ve kişisel güvenliğinizi önemsiyorsanız Digital Witness'ı kullanmanızı öneriyorum.

Temel olarak uygulamaya güvendiğiniz kişilerin telefon numaralarını girmeniz isteniyor. Bu kişiler yakınlarınız, akrabalarınız veya arkadaşlarınız olabilir. Aynı anda birden fazla kişiye bilgi gönderme şansına da sahipsiniz. Kendiniz tehlikede hissettiğiniz anda uygulamanın arayüzünde bulunan yardım butonuna tıklamanız yeterli. Bu aşamadan sonra Digital Witness, belirlediğiniz kişilere bulunduğunuz yeri Google Maps'te gösteriyor. Dilerseniz mesaj gönderebilir, dilerseniz de tehlike anının fotoğrafını çekip yollayabilirsiniz. Elbette ki karşıdaki kişinin de bu özellikleri destekleyen bir telefona sahip olması gerekmekte.

Kolay kullanım özellikleriyle dikkat çeken Digital Witness, kişisel güvenliğine önem veren kullanıcıların mutlaka kullanması gereken bir uygulama.