DirectPass for Tablet

DirectPass for Tablet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Trend Micro

DirectPass uygulaması ile Android tabletinizden tüm şifrelerinizi yönetebilirsiniz.

Trend Micro tarafından geliştirilen DirectPass, tüm parola ve giriş kimliklerinizi tek bir yerden yönetebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Çeşitli platformlarda bulunan kullanıcı adı ve şifrelerinizi güvenli bir ortamda saklayarak, onlarca şifreyi hatırlama derdinden kurtaran uygulama, Android tablet kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiştir.

Cihazlar arası senkronizasyon özelliğiyle dikkat çeken başarılı parola yöneticisi DirectPass ile sosyal ağ hesaplarınız ve e-posta hesaplarınız gibi her an unutabileceğiniz giriş bilgilerinizi saklayabilirsiniz. Tüm şifrelerinize erişmek için tek bir şifreyi hatırlamanız yeterli. Tüm giriş bilgilerinizi, parolalarınızı güvenli bir ortamda saklayan uygulamada benzersiz şifreler oluşturmanızı sağlayan Parola Oluşturucu da bulunmaktadır. Parola oluşturucuyu kullanarak her gün kullandığınız kişisel hesaplarınızı daha güvenli hale getirebilir, hesaplarınızın kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engelleyebilirsiniz.

En çok ziyaret ettiğiniz web sitelerine güvenli şekilde ve hızlıca giriş yapmanızı sağlayan dahili tarayıcıya sahip DirectPass uygulaması oldukça sade arayüze sahiptir. Sol panelden şifrelerinize, profilinize, -şifreli- notlarınıza ve ayarlara ulaşabilirsiniz ve tek bir dokunuşla senkronizasyon işlemini başlatabilirsiniz.

Android tabletiniz için tüm şifrelerinizi tek bir yönetebileceğiniz ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Trend Micro tarafından desteklenen DirectPass'i mutlaka denemelisiniz.