Disney Emoji Blitz

Disney Emoji Blitz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58
  • DOSYA BOYUTU 94.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Disney

Disney Emoji Blitz mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunudur

Disney Emoji Blitz eğer boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunu olan Disney Emoji Blitz'de bizi renkli bir dünya bekliyor. Disney ve Pixar kahramanlarından oluşan bu dünyada emojiler baş rolde. Oyunda temel olarak Disney ve Pixar kahramanlarını temsil eden emojileri kullanıyoruz ve 3 adet aynı emojiyi yan yana getirerek ekrandaki bütün emojileri yok etmeye çalışıyoruz. Candy Crush Saga benzeri oyunları hatırlatan Disney Emoji Blitz'de oyunu hızlandıran ve bize avantaj kazandıran çeşitli bonuslar ile heyecanlı anlar yaşayabiliyoruz.

Disney Emoji Blitz'de oyun boyunca bölümleri geçerek ve görevleri tamamlayarak özel ödüller kazanabiliyor, yeni emojilerin kilidini açabiliyoruz. Aslan Kral, Oyuncak Hikayesi, Alaaddin, Donald Duck gibi Disney eserlerindeki kahramanların yer aldığı Disney Emoji Blitz bize emojileri Android cihazımızdaki klavyemize ekleme ve yazışmalarımızda kullanma imkanı da veriyor.