DNS Changer

DNS Changer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,519
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eddy Pey

DNS Changer ile pratik bir şekilde Android cihazınızda DNS ayarlarını değiştirebilirsiniz

DNS Changer rootlu Android cihazınızda kolayca DNS değiştirme işlemini gerçekleştirmenize yardımcı olan ücretsiz bir Android DNS değiştirme uygulamasıdır.

DNS Changer sayesinde internet sağlayıcınızın sunduğu standart DNS'ler ile birlikte gelen bölge kısıtlamalarını kaldırabilir ve yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.Android cihazlarda oldukça karışık olan bu işlem detaylı bilgi gerektirmedir ve çok pratik değildir. Fakat DNS Changer sizi bu dertten kurtarmaktadır ve pratik bir şekilde birkaç dokunuşla DNS ayarlarınızı değiştirmenize ve engelli sitelere giriş yapmanıza imkan tanır.

DNS Changer uygulaması oldukça stabil bir şekilde çalışmaktadır. Uygulamanın sahip olduğu DNS değiştirme işleminin haricindeki destekleyici özellikler oldukça kullanışlıdır. Program değiştirdiğiniz DNS ayarlarını otomatik olarak uygulayarak her bağlantınız koptuğunda ve yeniden bağlandığınızda bu ayarları tekrar aktifleştirmekte ve sizi menülerle boğuşma derdinden kurtarmaktadır.

DNS Changer ile DNS değiştirme işlemini 3G veya WiFi bağlantılardan birine özel olarak ya da her ikisine otomatik olarak uygulayabilirsiniz. Uygulama sahip olduğu DNS numaraları listesi ile sizi DNS araştırma ve mobil cihazda bu numaraları girme derdinden kurarır. Tek yapmanız gereken listeden bir DNS numarası seçerek aktifleştirmektir. Bu DNS listesi eğer internet bağlantınız açıksa her uygulama açılışında güncellenmektedir.

DNS Changer eğer rootlu bir telefonunuz varsa tercih edilebilecek başarılı bir DNS değiştirme uygulamasıdır.