Dokunmadan Kontrol

Dokunmadan Kontrol

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,881
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Motorola Mobility LLC.

Motorola Dokunmadan Kontrol ile telefonunuzu komutlarınızla kontrol edebilirsiniz.

Motorola Touchless Control (Dokunmadan Kontrol) Android tabanlı akıllı telefonunuzu komutlarınızla eller serbest kontrol etmenize izin veren bir uygulamadır. Telefonunuza hiç dokunmadan, sadece konuşarak birçok işlemi yapabildiğiniz bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Android 4.4 KitKat işletim sistemi üzerinde çalışan Moto X, Droid Ultra, Droid Mini, Droid Maxx cihazlarıyla uyumlu olan Motorola Dokunmadan Kontrol uygulaması ile akıllı telefonunuzu sesinizle yönetebilirsiniz. Başlamak için “OK Google Now” demeniz yeterli. “Telefonumu bul”, “Bugün şemsiyeye ihtiyacım olur mu?”ve daha pek çok farklı komutu kullanabilirsiniz. Soru sormanın yanı sıra arama yapabilir, yol tarifi alabilir, mesaj gönderebilir, herhangi bir uygulamayı açabilirsiniz.

Dokunmadan Kontrol uygulamasına sesinizi kolaylıkla tanıtabilirsiniz. Bunun için öncelikle sessiz bir ortama geçin. (Eğer bulunduğunuz ortam yeterince sessiz değilse cihazınız sizi uyaracaktır.) Telefonunuzu yüzünüzden uzakta tutun ve normal bir şekilde konuşun. “OK Google Now” komutunu söyleyin ve ses tanımlama işlemini sonlandırın. Bu aşamadan sonra artık telefonunuzu dokunmadan yönetebilirsiniz.

Dokunmadan Kontrol şu an için İngilizce (ABD), İspanyolca (ABD), Fransızca (Kanada) ve Portekizce (Brezilya) dillerinde destek vermektedir.