Donate a Photo

Donate a Photo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Johnson & Johnson

Hayır kurumlarına 1 dolarlık bağış yapabilmek için para ödemek yerine fotoğrafınızı paylaşabildiğiniz ücretsiz bir uygulama.

Johnson & Johnson kurumuna ait bir sosyal medya yardımlaşma projesinin ürünü olarak çıkan Donate a Photo isimli bu uygulama ile yardıma ihtiyaç duyan insanlara ulaşmanız için fotoğraf çekmeniz yeterli olacaktır. Dilediğiniz bir kurumu seçip bağışın hangisine iletileceğini seçtikten sonra dilerseniz fotoğrafı hemen çekin veya fotoğraf arşivinizden sevdiğiniz bir fotoğrafı seçin. İşlemi başarı ile tamamladığınızda Johnson & Johnson sizin adınıza 1 dolarlık bir bağış gerçekleştiriyor.

Johnson & Johnson bu uygulama içerisinde örgütsel olarak çalışan profesyonel yardım kurumlarını elinden geldiğince kategorilere göre geniş kapsamlı bir şekilde listeleyip seçenek olarak karşınıza çıkarmış. Kentsel dönüşüm, sanayi atıkları, eğitimsiz çocuklar gibi birçok durum için bağış yapıp dünyaya bir tek fotoğraf karesiyle bile yardımcı olmanız mümkün.

Çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı sosyal medya hesaplarından paylaşıp yakınlarınızı da bu amaç için bir araya getirip dünyanın yeniden şekillenmesi için bir katkı sağlayabilirsiniz. Donate a Photo Android cihazınız için ücretsiz bir uygulama.