Dormi

Dormi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 166
  • DOSYA BOYUTU 2.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici sleekbit

Dormi, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve bebeğinizi takip edebileceğiniz ücretsiz bir bebek monitörü uygulamasıdır.

Dormi, ebeveynlerin Android cihazları üzerinde kullanabilecekleri bir bebek takip etme veya diğer bir adıyla bebek monitörü uygulamasıdır.

Uygulama yardımıyla ebeveynler çocukları ağladığında veya çocuklarının bulunduğu ortamla ilgili sıkıntılı bir durum olduğunda hemen bu durumdan haberdar olabilirler. Çocuğunuzla aynı odada olmasanız bile onun yanına gidebilir veya onu sakinleştirmek için anında telefonun diğer ucunda olabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun arkaplanında çalışan uygulama yardımıyla, cihazınızın ekranı kapalı olsa bile çocuklarınızdan gelecek olan sesleri ve bildirimleri duyabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan uygulama yardımıyla tek yapmanız gereken iki Android cihazı eşlemek ve ardından çocuklarınızı takip etmeye başlamaktır.

Her ay 4 saatlik ücretsiz takip etme şansını kullanıcılara sunan uygulama ile çocuklarınızı sürekli olarak takip etmek istiyorsanız belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

WiFi ve mobil veri yardımıyla her mesafeden sorunsuz şekilde çalışan Dormi, ebeveynler ve çocukları arasında kopmayan bir bağ görevi görmektedir.