Download Manager for Android

Download Manager for Android

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,551
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Renkmobil Bilisim

Download Manager for Android, kapsamlı bir internet gezgini ve dosya indirici.

Download Manager for Android, kapsamlı bir internet gezgini ve dosya indirme yöneticisidirAndroid için indirme programı olarak da adlandırabileceğimiz uygulama, gerçekten türünün en iyilerinden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

Download Manager for Android, bir kullanıcının aramak isteyeceği neredeyse her şeye ulaşılma imkânını sunuyor. Videodan duvar kâğıdına, zil sesinden müzik parçasına kadar birçok medya öğesini bulup indirmenizi sağlayan uygulama aynı zamanda bir internet tarayıcısı. Zira ana ekranda kategoriler halinde sunulan medya sınıflamasına dair alt bölümlere gömülü internet tarayıcısı üzerinden erişiyorsunuz.

YouTube, Facebook ve Gmail gibi hemen her kullanıcının erişmek isteyeceği önemli mecralara Download Manager for Android üzerinden kolayca erişilebiliyor. 

Uygulama üzerinden videolara göz atabiliyor ya da arama bölümünden izlemek istediğiniz videoyu arayabiliyorsunuz. Aynı durum müzik parçaları için de geçerli. Bulduğunuz videoları ve şarkıları birkaç adım geçtikten sonra indirme şansına sahip olabiliyorsunuz. İndirilen bu unsurları gömülü dosya yönetici sayesinde görüntüleyip erişebilirsiniz.

Download Manager for Android işlev konusunda birçok kullanıcılaya yardımcı olabilir. Ancak tasarımın reklamlarla iç içe olması birçok kullanıcıyı kolayca yanıltabilir ve bulmak istedikleri videolara ve şarkılara erişmeleri zorlaştırabilir.