Dracula 2 - The Last Sanctuary

Dracula 2 - The Last Sanctuary

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 218
  • DOSYA BOYUTU 593.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microids

Dracula 2 - The Last Sanctuary klasik bir macera oyunudur

Dracula 2 - The Last Sanctuary ilk olarak 2000 yılında bilgisayarlar için yayınlanmış olan point and click türündeki klasik macera oyununun günümüz teknolojisine ve mobil cihazlara uyarlanmış versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirebileceğiniz bu versiyon oyunun bir bölümünü ücretsiz olarak oynayabilmenizi mümkün kılıyor. Eğer oyunu beğenirseniz uygulama içerisinden tam sürümünü satın alabiliyorsunuz. Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyununda kahramanımız gizemli bir şekilde vampirler lordu Kont Drakula'nın anavatanı olan Transilvanya'ya doğru kaçan eşinin peşinden bölgeye gitmiş ve tehlike dolu bir maceraya atılmıştı. Eşi Mina'yı Drakula'dan kurtarmayı başaran Jonathan Harker Londra'ya dönmüş ve herşeyin geçtiğini ummuştur. Fakat durum beklediği gibi olmayacaktır; çünkü Kont Drakula onu Londra'ya kadar takip etmiştir ve intikam için elinden gelen herşeyi yapacaktır. Biz de oyunda Jonathan Harker'a yardımcı olmaya ve onu tehlikelerden korumaya çalışıyoruz.

Dracula 2 - The Last Sanctuary birinci şahıs bakış açısından oynanan bir macera oyunu. Oyun, point and click türünün temel özelliklerine sahip. Genel olarak farklı eşyaları toplayarak, ipuçlarını birleştirerek ve değişik karakterlerle diyaloglar kurarak bulmacaları çözmeye çalıştığımız oyunda derin bir hikaye detaylı ara sinematiklerle destekleniyor. Oyun dokunmatik kontrollere uyarlanmış ve kontrol konusunda problem yaratmıyor. Oyunun grafiklerinin tatmin edici kalitede olduğu söylenebilir.

Eğer biraz nostalji yapmak veya güzel bir macera oyunu oynamak isterseiz Dracula 2 - The Last Sanctuary'i denemenizi tavsiye ederiz.